SPORT

3. Festiwal Gier i Zabaw już za nami

2024-03-25 11:06

To było prawdziwe sportowe święto dzieciaków w Szczecinku.

W czwartek 21. marca w hali sportowej przy ulicy Jasnej w Szczecinku odbył się 3. Festiwal Gier i Zabaw Ruchowych dla dzieci. W Turnieju udział wzięły reprezentacje trzecich klas szkół podstawowych. Zespoły składały się z 12 zawodników. Wszystkie konkurencje były rozgrywane w formie wyścigów rzędów.

Polecany artykuł:

Rower miejski uruchomiony

Ostatecznie zwyciężyła Szkoła Podstawowa nr 6, drugie miejsce zajęła Szkoła Podstawowa nr 4, a na trzecim miejscu uplasowała się Społeczna Szkoła Podstawowa.

Jednak w tym dniu wynik był sprawą drugorzędną. Ponieważ organizatorzy tego sportowego wydarzenia przewidzieli dla wszystkich uczestników złote medale, dyplomy oraz bilety do Kina Wolność.

Wszyscy uczestnicy bawili się świetnie, a ich zaangażowanie w konkurencje sportowe było godne podziwu.

QUIZ. Poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej. Wprawisz nas w osłupienie już od 6/10!