ESKA Rider Show 2

i

Autor: mat. organizatora ESKA Rider Show 2

ESKA Rider Show już po raz drugi! Przed nami niezwykłe zakończenie sezonu motocyklowego na Pomorzu Zachodnim!

2022-09-17 8:00

To będzie niezwykłe zakończenie sezonu motocyklowego na Pomorzu Zachodnim. Wielkimi krokami zbliża się ESKA Rider Show 2 - jedyne w swoim rodzaju wydarzenie, które na długo pozostanie w pamięci. Już 24 września Drawsko Pomorskie stanie się prawdziwą stolicą motoryzacji i doskonałej rozrywki. To będzie dzień pełen atrakcji nie tylko dla motocyklistów ale dla całych rodzin. Poznajcie szczegóły!

ESKA Rider Show 2 to jedyny w swoim rodzaju zlot motocykli połączony z licznymi atrakcjami, które ściągną do Drawska Pomorskiego nie tylko miłośników motoryzacji. I chociaż główną rolę w tym wydarzeniu odegrają piękne i głośne jednoślady, których będą setki, to z całą pewnością coś dla siebie znajdą także miłośnicy dobrej muzyki, amatorzy kulinarnych specjałów, a także maniacy konkursów oraz fani aktywnego wypoczynku i dobrej zabawy.

Setki motocykli w jednym miejscu

W sobotę, 24 września do Parku Chopina w Drawsku Pomorskim zjadą motocykliści z najróżniejszych zakątków Pomorza Zachodniego i innych części kraju, którzy zaprezentują swoje przepiękne maszyny. To będzie wyjątkowa okazja, by zobaczyć z bliska setki motocykli zgromadzonych w jednym miejscu. Miłośnicy jednośladów będą mogli spotkać się z ciekawymi ludźmi, którzy mają tę samą pasję, wymienić się doświadczeniami i wrażeniami z motocyklowych podróży. Zlotowi motocykli będą towarzyszyć targi motoryzacyjne, na których każdy miłośnik dwóch lub czterech kółek znajdzie coś dla siebie.

ESKA Rider Show 2

i

Autor: mat. organizatora ESKA Rider Show 2

"Nie piję, nie biorę – jeżdżę bezpiecznie "

ESKA Rider Show 2 będzie również świetną okazją, by dowiedzieć się wszystkiego o bezpiecznej jeździe. W ramach akcji "Nie piję, nie biorę - jeżdżę bezpiecznie", organizowanej wraz z Pomorzem Zachodnim, odbędą się m.in. warsztaty dotyczące bezpieczeństwa na drodze i przeciwdziałaniu uzależnieniom. Eksperci z dziedziny bezpiecznej jazdy oraz policjanci wytłumaczą m.in., jak zachowuje się organizm po spożyciu alkoholu lub środków odurzających i jaki wpływ mają używki na kierowanie pojazdem. Chętni będą mogli sprawdzić skutki spożywania alkoholu lub zażywania środków odurzających za pomocą specjalnych alkogogli i narkogogli. Na miejscu będzie można również skorzystać z indywidualnej konsultacji z terapeutą uzależnień.

Akcja "Nie piję, nie biorę - jeżdżę bezpiecznie" to również promocja zdrowego trybu życia. Na miejscu będzie można otrzymać zdrowe lemoniady od Gospodarstwa rodzinnego Agnieszka i Leszek Jager z etykietą "Jadę tylko na witaminach!".

Atrakcje dla całych rodzin

ESKA Rider Show 2 w Drawsku Pomorskim to wydarzenie adresowane dla całych rodzin, dlatego nie zabraknie również atrakcji dla najmłodszych. W Parku Chopina zorganizowana zostanie specjalna strefa dla dzieci, w której będą odbywać się animacje oraz pokazy dla dzieci. Najmłodsi będą mogli wziąć również udział w licznych warsztatach zorganizowanych specjalnie z myślą o nich.

Garaż Radia ESKA

Zlotowi motocykli będą towarzyszyły warsztaty motoryzacyjne, serwis i prezentacje techniczne, pokaz Gymkhana, szkolenia doskonalenia jazdy a wszystko w centralnym punkcie Wydarzenia – garażu radia ESKA.

Festiwal Smaków Food Trucków

Podobnie jak w ubiegłym roku, nie zabraknie atrakcji dla smakoszy. W ramach Festiwalu Smaków Food Tracków na uczestników będzie czekać 15 barów na kółkach, w których będzie można skosztować najróżniejszych przysmaków kuchni z różnych stron świata. I nie będą to tylko tradycyjne burgery czy pizza, ale także bardzo wyszukane potrawy, których zazwyczaj nie ma w tradycyjnym codziennym jadłospisie, m.in. gruzińskie chinkali, meksykańskie taco, tajski pad thai, hiszpańskie churros i dużo więcej!

Piszą o nas!

ESKA Rider Show 2 to prestiżowe wydarzenie, o którym piszą największe branżowe portale. Informacje o imprezie w Drawsku Pomorskim można znaleźć m.in. na łamach Świata Motocykli i Ścigacz.pl.

ESKA Rider Show 2 - co, gdzie, kiedy?

ESKA Rider Show 2 odbędzie się 24 września 2022 roku w Parku Chopina w centrum Drawska Pomorskiego. Warto zapamiętać tę datę i spędzić sobotę w wyjątkowej atmosferze. Więcej informacji dotyczących wydarzenia można znaleźć pod adresem ridershow.eska.pl.

Czego można spodziewać się podczas ESKA Rider Show 2 w Drawsku Pomorskim? Zobacz, co się działo podczas ubiegłorocznej edycji wydarzenia!

ESKA Rider Show 2

i

Autor: mat. organizatora ESKA Rider Show 2

Artykuł sponsorowany