Graffiti

i

Autor: Paweł Zastawny

Graffiti Jam w Szczecinku

2020-06-15 8:56

Młodzi ludzie z fundacji "Dobrerzeczy" po raz kolejny ozdobią szczecinecki skatepark

Kolejny Graffiti Jam w Szczecinecku


Już po raz drugi szczecinecka skate-plaza zamieni się w arenę zmagań graficiarzy . Wszystko za sprawą fundacji „DobreRzeczy” zrzeszającej młodych ludzi i działającej w Szczecinku. Warto dodać ze to waśnie dzięki działaniom młodych ludzi w naszym mieście wybudowany został jeden z większych skateparków w naszym regionie.

„Stare prace które już przez rok czasu zdążyły wyblaknąć , będą pokryte nowymi pracami. Udział w imprezie wezmą miłośnicy graffiti ze Szczecinka ale i również artyści którzy przyjadą do nas z Koszalina”- mówi Jędrzej Dunaj z fundacji „DobreRzeczy”

Pieniądze na zorganizowanie imprezy pochodzą z programu Społecznik na lata 2019-2021. W najbliższym czasie na terenie skateparku ustawiony zostanie także stacja naprawcza która umożliwi drobne naprawy rowerów czy też deskorolek. Pieniądze n stacje naprawczą również pochodzą z programu Społecznik

Graffiti jam na terenie szczecineckiej skateplazy zorganizowany zostanie już 27 czerwca, od wczesnych godzin porannych artyści będą malowali swoje projekty na terenie całego obiektu. Tego dnia korzystanie ze skateparku będzie ograniczone.