narkotyki

i

Autor: KPP Szczecinek

policja szczecinek

Interweniowali w sprawie awantury, znaleźli narkotyki

2024-04-17 8:30

Szczecineccy policjanci wezwani zostali do awantury domowej, szybko okazało się że nie bezie to rutynowa interwencja.

Policjanci z ogniwa patrolowo interwencyjnego szczecineckiej komendy wezwani zostali do awantury domowej. Do zdarzenia doszło na terenie jednego ze szczecineckich osiedli. We wskazanym mieszkaniu zastali trzech mężczyzn w wieku do 19 do 20 lat. Mężczyźni przyznali ze doszło między nimi do kłótni a następnie szarpaniny. Ale cała sprawę już załatwili i nie potrzebują pomocy.

Polecany artykuł:

Strażacy ćwiczyli na S11

Interwencja nie skończyła się jednak tak szybko. Na szafce znajdującej się w mieszkaniu jeden z policjantów zauważył foliowy worek wokół którego rozsypany był susz roślinny. Jak się okazało była to marihuana oprócz tego w foliowym worku znajdował się mefedron. Policjanci zabezpieczyli narkotyki łącznej wadze 200 gramów. Zatrzymali również mężczyzn znajdujących się w mieszkaniu.

Sonda
Czy premier Doland Tusk postąpił właściwie odwołując z funkcji wicewojewody Jacka Protasiewicza?

Zgromadzony na tym etapie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 19-latkowi zarzutu posiadania środków odurzających. Dziś prokurator rejonowy zadecydował o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci dozoru Policji i poręczenia majątkowego. Za popełnione przestępstwo mężczyzna odpowie przed sądem grozi mu nawet do 3 lat pozbawienia wolności.” - informuje Anna Matys Rzeczniczka Prasowa Szczecineckiej komendy policji.

To ona grała panią Wolańską w Koglu-Moglu. Tak dziś wygląda Ewa Kasprzyk