Kolejne puchary KSW Szczecinek

Autor: KSW Szczecinek

SPORT

2024-01-24 11:00

Zawodnicy KSW Szczecinek wyjechali na Grand Prix Polski do Mińska Mazowieckiego. Były to ogólnopolskie zawody w kickboxingu w formułach planszowych.

Do rywalizacji w zawodach stanęło 443 zawodników z 38 klubów z całej Polski oraz Litwy.

Do Mińska pod Warszawą wybrał się czteroosobowy skład sportowców z KSW Szczecinek, którzy zdobyli 3 złota, 2 srebra i jeden brązowy medal. Blasku turniejowi przysporzyła wizyta legendy kickboxingu Marka „Punisher” Piotrowskiego.

• Filip Chojnacki -79 kg light-contakt junior III miejsce

Trener KSW Szczecinek Zbigniew Sołtys nie kryje zadowolenia ze startu zawodników

Rewelacyjnie przygotowany turniej z dobrze obsadzonymi kategoriami, w których trzeba było zwyciężyć nawet po 3 walki do złota! Wisienką na torcie była możliwość spotkania Marka Piotrowskiego - legendy światowego kickboxingu, który wypromował ten sport w naszym kraju.