SPORT

Kolejne tytuły mistrzowskie Julii Marciniak

2024-06-12 14:30

Na obiektach warszawskiej AWF odbywały się Akademickie Mistrzostwa Polski w kickboxingu. Kolejne dwa tytuły Mistrzyni Polski zdobyła zawodniczka KSW Szczecinek Julia Marciniak, która również reprezentowała AZS AHE Łódź, gdzie studiuje psychologię.

Julia startowała w dwóch konkurencjach kickboxingu; kick-light oraz point-fighting. W obydwu konkurencjach pokonała K. Stankiewicz z KUL Lublin, a finale Patrycję Stępięń z WSB Nowego Sącza.

Julia wygrała wszystkie walki przed czasem, dominując w swoich kategoriach a teraz szykuje się na kolejny start w Pucharze Świata WAKO w Budapeszcie.

- powiedział trener KSW Szczecinek Zbigniew Sołtys.

Warto nadmienić, że jeszcze dwóch zawodników KSW Szczecinek będzie reprezentowało Kadrę Narodową w stolicy Węgier. Będą to Szymon Gaczyński w formule full-contact oraz Adrian Korkus w formule kick-light.

W Budapeszcie pojawi się czołówka światowego kickboxingu czyli ponad 2000 zawodników z 50 krajów z całego świata.

QUIZ. Reprezentacja Polski na Euro - Jesteś patriotą i fanem piłki? Te pytania są podchwytliwe