Fontanny Łobez

i

Autor: Marcin Łukasz

Mieszkańcy Łobza zobaczyli efekty zrealizowanej inwestycji

2021-07-20 15:20

Plac w centrum Łobza przybrał nowy wygląd. To za sprawą zrealizowanej inwestycji. Powstała scena i miejsce rekreacji.

Kompleksowa przebudowa terenu

W miniony poniedziałek w Łobzie na zaproszenie Burmistrza Piotr Ćwikły mieszkańcy mogli zobaczyć postępy na terenie budowy na tzw. starym boisku przy ul. Niepodległości. Władze samorządowe Łobza zaprosiły mieszkańców do zobaczenia terenu, który znacznie zmienił swoje oblicze. Podczas spotkania po raz pierwszy zaprezentowano nowy system fontann. Były również plenerowe pokazy ognia. Mieszkańcy mogli sprawdzić jak wygodne są ławki oraz jak działają urządzenia rekreacyjne i zabawki dla dzieci. W ramach inwestycji wykonano kompleksową przebudowę starego boiska na nowoczesny plac koncertowy i miejsce rekreacyjne. Powstał budynek i zadaszenie sceny, ławki przed sceną, wiaty, pomieszczenia, plac zabaw i nowoczesna infrastruktura. Jest również system fontann oraz nowe nasadzenia roślinności.

Nowoczesne urządzenia na obiekcie

Cały teren został gruntownie zmodernizowany i przebudowany. W pobliżu rzeki Regi powstał również trakt spacerowy dla mieszkańców i turystów. Zadanie zostało dofinansowane ze środków Regionalnego programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego. Umowa została podsiana w listopadzie 2018 r. na 20 sierpnia zaplanowano oficjalne otwarcie obiektu.

Remont boiska w Łobzie - powstało nowe miejsce na organizację koncertów i rekreację
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE