Pakowanie prezentów to dla Ciebie poważne wyzwanie? Skorzystaj z pomocy elfów [AUDIO,FOTO]

2020-12-08 14:03

Zbliżają się święta. Zabawki, krawaty, kosmetyki, słodycze, kawa, a może skarpetki? Mikołaj wie ile radości sprawia pakowanie prezentów. Są jednak tacy dla których zapakowanie prezentów to poważne wyzwanie.

Zbiórka środków czystości dla dzieci chorych na raka. Prezenty pojadą z Tarnowa do Wrocławia

W Szczecinku wystartowała akcja charytatywna dla Marysi, która jest podopieczną Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym "Słoneczko" w Złotowie.

Marysia urodziła się 2. grudnia 2014 r. Jest bardzo pogodną i radosną dziewczynką. Wskutek przedłużającego się i ciężkiego porodu u Marysi doszło do niedotlenienia mózgu, przez co Marysia choruje na padaczkę. Ma także opóźnienie rozwoju psychoruchowego, obniżone napięcie mięśniowe oraz stygmatyzm nadwzroczny.

Marysia nie chodzi oraz nie mówi. Jest cały czas rehabilitowana. Od 2019 r. uczęszcza do Terapeutycznego Przedszkola.

Pakowanie prezentów to dla Ciebie poważne wyzwanie? Skorzystaj z pomocy elfów

Z powodu niepełnosprawności Marysi potrzebny jest specjalistyczny wózek. Niestety jest on bardzo drogi i rodziców nie stać na jego zakup.

Dlatego z pomocą przychodzą świąteczne elfy. W Szczecinku ruszyła akcja charytatywna podczas, której zbierane są pieniądze na zakup wózka dla Marysi.

Wystarczy, że zamiast własnoręcznie pakować prezenty w domu, dostarczycie je elfom. One zapakują je za Was. W ramach podziękowania za pracę elfów swoją darowiznę będziecie mogli wrzucić do specjalnie przygotowanej puszki.

Najważniejsze jest to, że cały dochód uzyskany w akcji zostanie w całości przekazany na pomoc 6-letniej Marysi. 

Prezenty można przynieść od poniedziałku do piątku od godziny 7.00 do godziny 15.00 do 22. grudnia do przedszkola "Jaś i Małgosia" przy ulicy Klasztornej 11.

Wszelkie dodatkowe informacje uzyskacie pod numerami telefonów: 530-797-808 lub 724-788-591.

Posłuchaj rozmowy z organizatorami akcji charytatywnej "Zapakuj swój prezent"

Akcja charytatywna "Zapakuj swój prezent" w Szczecinku
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE