Piknik Naukowy w Szczecinku

i

Autor: Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku

IMPREZA

Piknik Naukowy w Szczecinku. Sprawdź gdzie i kiedy

2023-09-12 12:02

Organizatorem tego wydarzenia jest Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior Zespół Placówek Oświatowych w Szczecinku. Wydarzenie to skierowane jest przede wszystkim do młodzieży szkolnej z terenu Powiatu Szczecineckiego.

Na Pikniku pojawią się przedstawiciele instytucji naukowych oraz stoiska gości, wśród których znajdą się przede wszystkim zachodniopomorskie uczelnie, ośrodki edukacyjne i naukowe. W programie wydarzenia organizatorzy przewidzieli liczne pokazy naukowe, prezentacje placówek. Będą również niepowtarzalne ciekawostki ze świata nauki oraz spotkania z wyjątkowymi ludźmi.

Bardzo się cieszę, że impreza, o której marzyliśmy od jakiegoś czasu odbędzie się już za kilka dni. Dołożyliśmy starań, aby pojawiły się w naszym mieście placówki, reprezentujące bardzo wysoki poziom w szeroko rozumianej popularyzacji nauki. Na uczestników zabawy czekają niespodzianki, wśród których np.: spotkanie z Panem Pawłem Brankiewiczem, naszym lokalnym podróżnikiem oraz pokazy naukowe, czy poczęstunek. Warto tego dnia być z nami

- przekonuje Radosław Wąs, dyrektor Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku

Piknik Naukowy zostanie zorganizowany już w najbliższy piątek (15.09) w godzinach od 10.00 do 15.00.

Jak informuje dyrektor Centrum Edukacji Ekologicznej i Rewitalizacji Jezior w Szczecinku, są jeszcze wolne miejsca zatem uczniowie szkół średnich oraz podstawówek, którzy chcą poznać bliżej świat nauki mogą się jeszcze zgłaszać.

QUIZ. Figury i bryły. Potrafisz je nazwać?

Pytanie 1 z 10
Co widzisz na rysunku?
Quiz - figury i bryły