Inwestycja

Pomost Słoneczny już gotowy

2023-09-06 9:59

Chodzi oczywiście o nowy pomost który powstała w Szczecinku

Pomost powstał na przedłużeniu ulicy Parkowej, Jest to specjalna platforma z której roztacza się przepiękny widok na jezioro Trzesiecko. Inwestycja realizowana była przez Szczecinecki Ratusz. A teraz kiedy został oddany do użytku mogą z niego korzystać mieszkańcy oraz turyści.

Pomost ma powierzchnie 200m2, został on również wyposażony w leżaki, ławeczki oraz specjalny podjazd tak aby mogły z niego korzystać osoby niepełnosprawne. Koszt realizacji tej inwestycji to nieco ponad 600 tyś złotych.

QUIZ dla doświadczonych kierowców, którzy znają przepisy ruchu drogowego

Pytanie 1 z 10
Czy autostradą można jechać z prędkością 30 km/h?

Warto przypomnieć ze w miejscu w którym teraz znajduje się słoneczny taras, kiedyś znajdowała się przystań Ligi Obrony Kraju. Jednak z biegiem czasu stare drewniane budynki zniknęły z krajobrazu szczecinka. Budowa pomostu to jedna z większych inwestycji turystycznych zrealizowanych ostatni przez miasto Szczecinek.

Andrzej został zamordowany w pomieszczeniu gdzie spotykał się z żoną sąsiada
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE