lokalni mieszkańcy

Tak Karolina Pisarek zmieniała się na przestrzeni lat. Gwiazda pochodzi ze Szczecinka!

2023-11-24 11:57

Karolina Pisarek to jedna z najpopularniejszych polskich modelek. Choć zajęła II miejsce w swojej edycji Top Model, zrobiła ona oszałamiającą karierę międzynarodową. A jak zmieniała się na przestrzeni lat Karolina Pisarek? Koniecznie zobacz w galerii zdjęć!

Karolina Pisarek pochodzi ze Szczecinka. Zrobiła karierę dzięki Top Model

Karolina Pisarek urodziła się 16 sierpnia 1997 roku w Szczecinku. To tam skończyła licealną klasę sportową w Zespole Szkół nr 1. im. Komisji Edukacji Narodowej. Regularnie tam wraca, aby opowiadać uczniom o swoim sukcesie.

W szkole średniej podjęła decyzję, że chciałaby spróbować swoich sił w modelingu. Zgłosiła się do Top Model. Od początku byli nią zachwyceni wszyscy jurorzy. Karolina Pisarek zajęła II miejsce w Top Model.

Krótko po emisji programu nawiązała współpracę z agencją Avant. Brała udział w licznych pokazach oraz sesjach zdjęciowych. Wystąpiła również pokazie podczas Miami Fashion Week. Wielokrotnie znalazła się w zestawieniu "100 najpiękniejszych twarzy świata".

W 2020 roku wygrała program "Ameryka Express" emitowany w TVN. Później brała też udział w "Twoja Twarz brzmi znajomo" i "Dancing with the Stars. Taniec z gwiazdami". Miała też okazję zagrać w "365 dni". Za programy Polsatu i rolę w firmie była mocno krytykowana przez wielu fanów.

Karolina Pisarek aż dwa razy doświadczyła zdrady!

Karolina Pisarek prywatnie

Prywatnie Karolina Pisarek jest żoną Rogera Salli - wzięli ślub w czerwcu 2022 roku. Przygotowania do niego można było oglądać w "Dzień dobry TVN" w specjalnym programie "Pisarek mówi tak". Wcześniej była też związana z m.in. kucharzem Damianem Kordasem.

Karolina Pisarek często też mówi o tym, że choruje od lat na niedoczynność tarczycy.

Jak na przestrzeni lat zmieniała się Karolina Pisarek? Zobacz w galerii!