Eska Rider Show

To było święto motocyklistów! Zobaczcie zdjęcia z Eska Rider Show 4

2024-05-19 11:00

18 maja 2024 roku odbyła się już 4. edycja największej imprezy motocyklowej Pomorza Zachodniego – Eska Rider Show! W Drawsku Pomorskim pojawiły się setki motocyklistów, którzy pokazali nam swoje maszyny. W naszej galerii zobaczycie zdjęcia z tego jedynego w swoim rodzaju wydarzenia!

Tak bawiliśmy się na Eska Rider Show 4!

Impreza ruszyła punktualnie o godzinie 12:00. Na Błoniach w Drawsku Pomorskim pojawili się motocykliści z całego regionu, którzy nie mogli przegapić tego wydarzenia:

- Przyjechałem z polecenia szwagra, który był na poprzedniej edycji. Wpadliśmy całą ekipą, już na wstępie czuć było dobrą atmosferę! Było sporo motocykli, poznałem fajnych ludzi, super impreza! - powiedział nam Dawid z Koszalina

Oprócz możliwości podziwiania robiących wrażenie maszyn, Eska zaplanowała mnóstwo atrakcji dla uczestników imprezy. Nie zabrakło szkoleń ze specjalistami, a także konkursów z wyjątkowymi nagrodami. Motocykliści rywalizowali ze sobą m.in. w ubieraniu kombinezonów na czas oraz jedzeniu burgerów. „Wisienką na torcie” był konkurs na najgłośniejszy wydech!

Ci którzy przyjechali w poszukiwaniu wymarzonego motocyklu mogli liczyć na szeroką ofertę ze strony dealerów, którzy wystawiali swoje maszyny w specjalnym „garażu”.

Największym zaskoczeniem były jednak zaręczyny ratowników medycznych z Drawska, którzy wzruszyli wszystkich obecnych na Eska Rider Show!

Miłośnicy dobrego jedzenia także nie mogli narzekać na brak opcji. Na miejscu działał Festiwal Smaków FOOD Trucków, podczas którego mogliśmy skosztować kuchni z całego świata. Z kolei muzyczne emocje zagwarantowały nam zespoły Muted Message oraz Icarus Feel, które porwały publiczność mocnymi brzmieniami.

Fotorelację z wydarzenia znajdziecie w naszej galerii. Widzimy się za rok!

Źródło: To było święto motocyklistów! Zobaczcie zdjęcia z Eska Rider Show 4