złodziej

i

Autor: KPP Szczecinek

policja szczecinek

Włamywacz w rękach policji

2024-06-12 7:34

Szczecineccy policjanci zatrzymali mężczyznę który na terenie miejscowości Gwda Wielka dokonał dwóch włamań. Policjanci odzyskali również skradzione mienię.

Do pierwszego z włamań doszło w drugiej połowie maja. Policjanci z wydziału kryminalnego wspólnie z dzielnicowym prowadzili intensywne śledztwo, w wyniku swoich działań uzyskali informację że za włamania odpowiedzialny jest 39 letni mieszkaniec gminy szczecinek. Mężczyzna włamał się do domku jednorodzinnego skąd ukradł biżuterie i pieniądze łączna wartość przedmiotów właścicielka wyceniła na kwotę 9 tyś złotych. Zatrzymany mężczyzna przyznał się do winy, w trakcie przesłuchania okazało się że na sumieniu ma również inne włamanie.

Sonda
Czy Polska powinna przywrócić zasadniczą służbę wojskową?

Zatrzymany mężczyzna w nocy z 26 na 27 maja dokonał wspólnie ze swoim 31 letnim kolegom, kolejnego włamania. Tym razem mężczyźni włamali się do budynku gospodarczego z którego ukradli kable i przewody o wartości 2 tyś złotych. Obaj zatrzymani usłyszeli już zarzuty. Grozi im teraz do 10 lat pozbawienia wolności.

Szok! Ostatnie lata Marzena Kipiel-Sztuka spędziła w hospicjum. Niewielu wiedziało, jak jest źle