Autor: MŁ

Zawodniczka z Drawska Pomorskiego na podium podczas Mistrzostw Europy

2024-05-31 7:54

Nadia Hofman z Drawska Pomorskiego zdobyła tytuł Mistrzyni Europy w Grapplingu

Nadia Hofman wraz z Zuzanną Szmagaj z drawskiego klubu ZET / United Kings Jiu-Jitsu wzięły udział w Mistrzostwo Europy Grapplingu w Azerbejdżanie, Zawodniczki z Drawska Pomorskiego pojechały na mistrzostwa jako reprezentantki Polski w ramach udziału w kadrze Polski. Nadia Hofman zdobyła Mistrzostwo Europy Grapplingu u20 w Baku.

Zawodniczka umieściła na Facebooku wpis: Zrobiłam to w dniu dzisiejszym zdobyłam Mistrzostwo Europy Grapplingu u20 w Baku. Nie da się opisać słowami szczęścia i emocji jakie mam w sobie. Ciężkie treningi, systematyczność i poświęcenie wielu rzeczy dla treningów dały efekt. Dziękuje wszystkim za ogromne wsparcie. Dziękuje mojemu najlepszemu trenerowi i największemu wsparciu w jednym Artur Kamiński – to nasz wspólny sukces. Lecimy dalej!

Zuzanna Szmagaj zajęła trzecie miejsce na podium w ramach startu w Mistrzostwach Europy w Grapplingu u17.