Wymyślili projekt, zrealizowali go i zostali finalistami ogólnopolskiej olimpiady [FOTO]

2020-06-03 14:25

Uczniowie I Liceum Ogólnokształcącego im. Ks. Elżbiety w Szczecinku znaleźli się w rankingu ogólnopolskiej olimpiady "Zwolnieni z Teorii". Przygotowane przez szczecineckich licealistów projekty cieszyły się dużym zainteresowaniem.

W dużym skrócie - uczniowie realizują prawdziwe projekty społeczne i przez praktykę uczą się zarządzania projektami, współpracy oraz motywowania. Na koniec zdobywają honorowane na całym świecie certyfikaty.

Szkoła dostała się do rankingu ogólnopolskiej olimpiady, dzięki trzem grupom uczniów którzy ukończyli swój projekt i tym samym zostali finalistami.

QUIZ: Rozpoznasz polskie miasta po jednym zdjęciu? Sprawdź!

Pytanie 1 z 20
Miasto ze zdjęcia to:
Kraków

Pierwsza grupa to uczniowie klasy IIC realizujący projekt pod tytułem,, Bóg uzasadnia, że jest": Natalia Wilchowska, Wiktoria Ferencowycz, Maciej Księżopolski, Dawid Boberski, Laura Grodzińska oraz Jakub Liniewicz.

Grupa druga to uczniowie klasy IA i IB którzy realizowali projekt,, Glow On Road": Martyna Kuśmierczyk, Natalia Pałubicka, Dawid Aleksandrowicz oraz Konrad Kamiński.

Trzecia grupa natomiast, to uczennice: Ola Kozakiewicz, Paulina Nowak, Aleksandra Makselon, Wiktoria Wiśniewska które realizowany projekt zatytułowany "Eko torba lepiej wygląda".

Warto dodać, że olimpiadę „Zwolnieni z Teorii” popierają najwięksi pracodawcy.

Młodym działaczom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Uczniowie z Grajewa nakręcili film o bezpieczeństwie w Internecie - wygrali policyjny konkurs