Podpisanie umowy na modernizację stadionu

i

Autor: Urząd Miejski w Połczynie-Zdroju

INWESTYCJA

Zmiany na stadionie sportowym w Redle. Mieszkańcy, sportowcy i kibice czekali na to od dawna

2023-09-18 11:06

Burmistrz Połczyna-Zdroju Sebastian Witek zawarł umowę na modernizację trybun na stadionie sportowym w Redle. Powstanie prawie 450 siedzeń. Prace powinny być zakończone najdalej do końca listopada tego roku.

Inwestycja ta jest współfinansowana przez Marszałka Województwa Zachodniopomorskiego Olgierda Geblewicza kwotą w wysokości 30 tys. zł. Reszta pieniędzy pochodzi z budżetu Gminy Połczyn-Zdrój.

Całkowita wartość robót 149.147,25 zł brutto.

Szczegółowy zakres robót obejmuje modernizację trybun strefy gości, w tym rozbiórkę ogrodzenia z siatki na słupkach stalowych, demontaż ławek drewnianych i ich konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych i podpór żelbetowych.

Rozebrane będą także chodniki z płyt betonowych wraz z betonowymi krawężnikami, wyczyszczona będzie również nawierzchnia z istniejącej kostki betonowej oraz krawężnika. Zamontowane będzie także ogrodzenie z siatki o wys. 2 m na słupkach stalowych wraz z furtką stalową.

Modernizacja trybuny strefa kibiców miejscowych obejmuje demontaż ławek drewnianych i ich konstrukcji z prefabrykatów żelbetowych i podpór żelbetowych. Rozebranie chodników z płyt betonowych wraz z betonowymi krawężnikami, demontaż 224 szt. siedzisk kubełkowych z PCV, czyszczenie ręczne konstrukcji szkieletowych, montaż konstrukcji stalowej dla siedzisk z PCV i dwukrotnym malowaniem, ponowny montaż siedzisk kubełkowych z PCV – 223 szt.

Zakupione i zamontowane będą także dodatkowe siedziska kubełkowe z PCV – 209 szt.

Jakim typem osobowości jesteś? Testowy quiz

Pytanie 1 z 2
Co lubisz robić w wolnym czasie?
Listen on Spreaker.